Telec Electronics

Informatie en producten voor telecommunicatie en electronica

De nieuwe serie deurtelefoon-systemen van AVOTEL onderscheiden zich van alle andere intercomsystemen op uitstraling, gebruikte materialen en als belangrijkste punt de uitmuntende geluidskwaliteit.

Deze serie robuuste, maar stijlvol en elegante, deurtelefoons laten zich op basis van het SIP protocol op alle bestaande VoIP platformen aansluiten, het maakt hierbij niet uit of het een eigen VoIP telefooncentrale of een externe VoIP dienst van een externe provider betreft

Voor de opbouw van de behuizing zijn geen halve maatregelen getroffen. Zo is de volledige behuizing, middels CNC, uit een hoogwaardig blok aluminium gefreesd en sluiten opbouwrand en frontplaat naadloos op elkaar aan, waarbij een geïntegreerde persring de waterbestendigheid garandeert.

Zowel de luidspreker als de microfoon zijn van een extra, waterbestendige, afdichting voorzien en het blauw verlichte naamvenster is gemaakt van Lexaan (PC) wat extra bescherming biedt t.o.v. standaard plexiglas.

De AVOTEL Enterprise IP deurtelefoons zijn per direct leverbaar in een rechthoekige en ovale opbouw uitvoering.

Kenmerken:

  • Klimaat- en vandaalbestendig (voorzijde IP66)
  • Stijlvolle afwerking, elegant voorkomen
  • Gemaakt van kwalitatief hoogwaardig RVS en Aluminium
  • Permanent blauw LED verlicht naamvenster
  • Full-Duplex audio
  • Configuratie middels Web interface
  • Ingebouwd potentiaal vrij deuropener contact (N.O.)
  • Voeding via PoE (IEEE 802.3af) of via 5Vdc 600ma adapter

DN19P-SIP-OVL
€756,25 incl. BTW
€625,00 excl. BTW

D19P-E2-SIP-RHT-O 1-Beldrukker
€786,50 incl. BTW
€650,00 excl. BTW

D19P-E2-SIP-RHT-O 2-Beldrukkers
€828,85 incl. BTW
€685,00 excl. BTW